Wellness

Sauna

Każdy zasługuje na odrobine luksusu i relaksu. Do waszej dyspozycji STREFA SAUNOWA, gdzie można nie tylko wypocić toksyny ale i zahartować ciało i złagodzić napięcie wynikające ze stresu.

 

Zapraszamy do skorzystania z :

SAUNA FIŃSKA – sauna to dobry sposób na oczyszczenie i dotlenienie organizmu. Regularne korzystanie z sauny poprawia krążenie, przyśpiesza metabolizm i zmniejsza objętość tkanki tłuszczowej.

Sauna jest 20 osobowa i wyposażona w:

  • 2 ścianki solne wykonane z soli Kłodawskiej i Bocheńskiej -nagrzany podczas kąpieli w saunie organizm przyswaja mnóstwo cennych pierwiastków zawartych w soli Inhalacje solankowe – na ratunek układowi oddechowemu. Haloterapia w formie inhalacji jest skuteczna w najbardziej rozpowszechnionych chorobach układu oddechowego – astmie oskrzelowej, przewlekłej obturacyjnej chorobie płuc oraz alergicznego nieżytu nosa.
  • ergonomiczne oparcia i zagłówki wspomagające odpoczynek dla naszych pleców, szyi i głowy podczas kąpieli w saunie. Nasze ciało przyjmuje naturalną pozycję a mięśnie i kręgosłup odpoczywa,
  • witki i aromaterapia - podczas pobytu w saunie można skorzystać z witek brzozowych lub eukaliptusowych. Namoczone witki czyli gałązki z liśćmi moczymy w dłuższy czas wodzie. Gdy nabiorą włściwej wilgotności i elastyczności możemy je na chwile położyć na rozgrzanych kamieniach pieca co uwolni  wyjątkową aromatyczną parę a następnie dla polepszenia krążenia oklepujemy ciało rozgrzanymi  witkami, głównie plecy, ramiona i uda
  • koloroterapie, muzykoterapie - w saunie zostało zamontowane wielobarwne oswietlenie a z głośników wydobywa się odprężająca muzyka.

ŁAŹNIA PAROWA - 8 osobowa 

WIADRA PRYSZNICOWE (bosmanka) do schładzania ciała po wyjściu z sauny

Po seansie można ostudzić się i uzupełnić płyny na leżakach w sferze relaksacyjnej. 


Obowiązuje okrycie ręcznikiem.

J&J Sport Center Regulamin sauny

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.