Sport

Sport

Hotel wraz z ośrodkiem J&J Sportt Center to kompleksowe, nowoczesne centrum sportowe, w którym nasi Goście mogą korzystać z siłowni, basenu z wodą solankową, basenu dla dzieci ze zjeżdżalniami, brodzika, kortu teniowego (w godzinach dostępności), boisk piłkarkich (w godzinach dostępności), boiska do gry w siatkówkę plażową.

Dokładamy wszelkich starań by nasz hotel i centrum było miejscem do którego będą Państwo chętnie wracać dzięki wyjątkowej, spokojnej i kameralnej atmosferze. Pragniemy, aby nasi Goście Hotelowi  odnaleźli radość w aktywnym trybie życia. Po treningu mogą Państwo odpocząć w strefie SPA w skład której wchodzi: sauna parowa, sauna sucha, 3 jacuzzi oraz solankowy basen.


Więcej informacji o ośrodu sportowym i jego zapleczu => tu


 
 
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.