Wellness

Jacuzzi

Kąpiel w JACUZZI, kiedy strumienie wody kierowane na poszczególne partie mięśni i rozluźniają nasze ciało, to niesamowite chwile relaksu i odprężenia. Na tym jednak nie koniec zalet. Seans w jacuzzi ma bowiem także właściwości prozdrowotne, poprawia krążenie krwi, jakość snu, obniża poziom cukru we krwi, przyśpiesza przemianę materii a także zwalcza cellulit. W ten sposób leczy się, bóle pourazowe, kontuzje sportowe oraz uszkodzenia mięśni. Bąbelkowa kąpiel zalecana jest również kobietom w ciąży, które skarżą się na ból pleców i nóg.

Na terenie ośrodka znajdują się 3 JACUZZI: jedno w strefie saunowej, jedno w strefie basenowej, jedno na zewnętrznym ogrodzie.

Możesz wygodnie i przyjemnie spędzić czas w jacuzzi na basenie, podczas gdy twoje dziecko tuż obok pod okiem profesjonalistów, będzie szlifować techniki pływania.

 

Mimo że kąpiel w jacuzzi uważana jest za bezpieczną, warto uprzednio skonsultować się ze specjalistą. Istnieje bowiem kilka przeciwwskazań, a niedostosowanie się do zasad może skutkować przykrymi działaniami niepożądanymi.


Nasza woda spełnia wymagania jakościowe a jej temperatura oscyluje miedzy 34 a 35 stopniami.

 

W jacuzzi obowiązuje ogólnie przyjęty strój kąpielowy.

 

J&J Sport Center Regulamin jacuzzi

 

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.