Wellness

Basen

Do dyspozycji Gości:

  • KRYTY BASEN  o głębokości od 90 cm do 160 cm i wymiarach 17,5m × 10m uzdatniany wodą solankową o temperaturze 28 stopni, wzbogacony o składniki zapewniające jej czystość i bezpieczeństwo.

           Dysponujemy 5 torami pływackimi,na których można realizować plan treningowy czy popływać we własnym tempie. 

  • BASEN DLA DZIECI I MŁODZIEŻY o głębokości 80 cm z ciepłą wodą o temperaturze 29,8 stopni, gdzie niewątpliwie bardzo ciekawą atrakcję stanowią 2 zjeżdżalnie basenowe.
  • BRODZIK dla najmłodszych o głębokości od 5 cm do 20 cm o temperaturze 29,8 stopni stanowiące idealne środowisko dla oswajania najmłodszych z wodą.

 

Wymagane są czepki celem zachowania wzajemnej higieny i ochronu urządzeń filtrujących.

Dzieci i ich opiekunowie zwolni są z obowiązku posiadania czepka w przypadku korzystania z brodzika lub basenu dla dzieci i młodzieży.

Współpracujemy z firmą Delfin Sport, która prowadzi dodatkowe płatne indywidualne i grupowe zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Więcej szczegółów: http://www.delfin-sport.pl/

 

J&J Sport Center Basen Regulamin

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.