O hotelu

Hotel przyjazny dzieciom

Zaplecze hotelu oferuje wiele udogodnień dla dzieci. Najmłodsi moga korzystać m.in. z:

  • BRODZIKA o głębokości od 5cm do 20cm dla najmłodszych utrzymywanego w temperaturze 29,8 stopni stanowiącego idealne środowisko do oswajania z wodą nawet niemowlaki. Do dyspozycji wodne zabawki dla dzieci oraz ruchoma zjeżdżalnia.
  • BASENU DLA DZIECI I MŁODZIEŻY o głębokości 80 cm z ciepłą wodą o temperaturze 29,8 stopni, gdzie niewątpliwie bardzo ciekawą atrakcję stanowią  2 ZJEŻDZALNIE BASENOWE (kręta kryta, otwarta ślizgawka)
  • KOLOROWEGO PLACU ZABAW, w którym dzieci mogą spędzać czas na beztroskiej zabawie. Plac zabaw dostosowany jest do zróżnicowanych grup wiekowych, umożliwiając tym samym swobodną zabawę dla całej rodziny. Wszystkie atrakcje znajdują się w bezpiecznych obszarze na komfortowym podłożu, gdzie dzieci mogą się bawić w najlepsze i łapać promienie słoneczne. Plac zabaw znajduje się w pobliżu ścieżki do biegania i zewnętrznej siłowni, dlatego możecie połączyć zabawę dzieci z dbaniem o własną formę.
 

 

W sezonie letnim organizujemy PÓŁKOLONIE WAKACYJNE oczywiście na sportowo, gdzie zapewniamy profesjonalną kadrę instruktorów i trenerów różnych specjalności, smaczne wyżywienie serwowane w naszej Restauracji, opiekę medyczną. Podczas turnusu organizowane są zajęcia z piłki nożnej, nauka pływania, tenisa, siatkówki oraz wiele innych przewidzianych w programie turnusu. Istnieje możliwość uczestnictwa dziecka nawet przez JEDEN DZIEŃ wypełniony sportowym szaleństwem od 8.00-17.00. Zapraszamy do zapisów telefonicznie lub na recepcji!.

Więcej informacji => tu

 


Całorocznie na terenie ośrodka odbywają się zajęcia NAUKI I DOSKONALENIA PŁYWANIA prowadzone przez szkółką pływacką Delfin Sport.

W roku szkolnym TRENINGI PIŁKARSKIE dzieci i młodzieży oraz mecze, sparingi i turnieje organizowane są we współpracy z KSPN Pogoń Kraków. 

Nad SZKOLENIEM TENISOWYM grupowym jak i indywidualnym czuwa Szkoła Tenisowa Sport On Jacek Zając.

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.