Sport

Sport

Hotel wraz z ośrodkiem to kompleksowe, nowoczesne centrum sportowe, w  którym dla naszych Gości Hotelowych mamy do dyspozycji profesjonalny sprzęt siłowni, basenu, sauny, jacuzzi Organizujemy także dodatkowe zajęcia, między innymi sporty walki , zajęcia fitnesowe Jednak to nie profesjonalny sprzęt, ani bogata oferta centrum świadczy o naszym profesjonalizmie, a przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą pozytywnie nastawieni do życia i zarażający pozytywną energią, wykwalifikowani, ambitni i cały czas aktywni sportowo!!

 
Dokładamy wszelkich starań by nasz hotel i centrum było miejscem do którego będą Państwo chętnie wracać dzięki wyjątkowej, spokojnej i kameralnej atmosferze. Każdy kto pragnie pozytywnej, zdrowej odmiany swojego życia i chce czuć dużo satysfakcji z wykonanej pracy powinien wiedzieć, że efekty treningu są widoczne nie tylko na ciele, ale też dodają wiele energii i motywacji do dalszych działań zarówno podczas kolejnych treningów, jak i w codziennym życiu. Pragniemy aby nasi Goście Hotelowi  odnaleźli radość w aktywnym trybie życia. Wysiłek fizyczny nie musi kojarzyć się z potem, zakwasami i wyrzeczeniami. Warto spróbować, aby się przekonać. Po treningu mogą Państwo odpocząć w strefie SPA w skład której wchodzi: sauna parowa, sauna sucha, jacuzzi oraz solankowy basen.
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.