Sala konferencyjna

Sala konferencyjna

Obiekt oferuje także miejsce przygotowane do organizacji konferencji, spotkań kadry zarządzającej, szkoleń czy warsztatów. Na terenie Hotelu i Ośrodka znajduje się sala konferencyjna, wyposażona w sprzęt niezbędny do organizacji różnorodnych okoliczności.  Specjalnie dla Naszych klientów oferujemy dostosowanie aranżacji sali w zależności od charakteru organizowanej okoliczności. Nad przebiegiem konferencji, spotkania kadry zarządzającej lub szkolenia czy warsztatów będą czuwali asystenci konferencyjni, którzy zajmą się każdym z Państwa oczekiwań.
Udostępniając salę oferujemy Państwu możliwość jej konfiguracji bezpośrednio do zapotrzebowania. Ilość miejsc oferowana do dyspozycji Naszych Gości to 60 m2.  Sala jest kilmatyzowana. Konfiguracja sal pozwala na przeprowadzenie zarówno spotkań biznesowych, jak i kameralnych spotkań zapewniając pełną prywatność. Aby Państwa konferencja przeprowadzona była profesjonalnie, oferujemy możliwość wykorzystania sprzętu technicznego i audiowizualnego.

W tym udostępniamy:ekran,rzutnik multimedialny, dostęp do Internetu bezprzewodowego, integralne systemy nagłośnieniowe, możliwość całkowitego wyciemnienia sali,projektor, flipchart, klimatyzacja. Specjalnie dla Naszych Gości proponujemy przerwy kawowe, w zależności od preferencji serwujemy: świeżo mieloną kawę/ herbatę, woda mineralna/ soki ,ciastka na życzenie Gości. Przerwa kawowa to chwila na regenerację i wzmocnienie sił przed kontynuowaniem spotkania biznesowego. Powyżej przedstawione składniki oferty można łączyć dowolnie w zależności od Państwa potrzeb. Dodatkowo na życzenie Naszych Gości proponujemy lunch pakiety.

 Formularz zapytaniowy

Zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.


imię i nazwisko:
firma:
adres e-mail:
nr telefonu:
treść zapytania:
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.