Sport

Sala fitness

Wszelkie informacje oddnośnie treningów zorganizowanych udzieli Państwu recepcja. Treningi zorganizowane są odpłatne . Dla Gości Hotelowych udostępnienie sali fitness do samodzielnego treningu jest bezpłatna poza godzinami zajęć.

body art trening funkcjonalny z nurtu Body and Mind. Jest to trening zaadresowany do wszystkich niezależnie od umiejętności, kondycji fizycznej czy wieku. Body Art łączy jogę, pilates, taniec oraz ćwiczenia stosowane w rehabilitacji. Zapewnia nie tylko poprawę funkcjonowania całego ciała, ale także właściwy oddech, energię wewnętrzną i harmonię.

bpu (brzuch – pośladki – uda). Forma zajęć skierowana do osób, które chciałyby wymodelować dolne partie ciała. Ćwiczenia te mają na celu poprawę siły mięśniowej, elastyczności i kształtu mięśni. Zajęcia pobudzają i dodają energii. Duża porcja urozmaiconych ćwiczeń na płaski brzuch, szczupłe uda i jędrne pośladki.  To zajęcia o średniej intensywności z dużą liczbą powtórzeń danego ćwiczenia, w bezpiecznych oraz nie obciążających stawów pozycjach.

cross fitness  trening wytrzymałościowo-siłowy, którego celem jest uzyskanie lepszej sprawności fizycznej całego organizmu. Kształtuje wytrzymałość, siłę, elastyczność, spala tłuszcz, korzystnie wpływa na układ krążenia i oddechowy, poprawia ogólną sprawność i kondycję. Wykorzystuje się w nim, różnego rodzaju sprzęt (skrzynie drewniane, liny, piłki lekarskie, kettle, taśmy, sztangi, skakanki itd.). Duża intensywność ćwiczeń o różnym stopniu zaawansowania. Zajęcia dla osób, które opanowały technikę poprawnego wykonywania podstawowych ćwiczeń siłowych.

fit mam&baby zajęcia przeznaczone dla mam z dziećmi od 2 - 3 miesiąca życia. Specjalnie dobrane ćwiczenia skupiają się na partiach mięśni, które po ciąży i porodzie są osłabione i wymagają wzmocnienia. Dużo uwagi poświęconej jest rozstępowi mięśnia prostego brzucha. W czasie zajęć dzieci aktywnie uczestniczą w ćwiczeniach z mamami lub spędzają czas, bawiąc się.

pilates  zestaw ćwiczeń poprawiających elastyczność ciała, samopoczucie i świadomość własnego ciała. Wzmacnia mięśnie całego ciała, zapobiega problemom z kręgosłupem i poprawia postawę ciała. Uczy kontroli nad oddechem, pozwala polepszyć koordynację ruchową i koncentrację. Bardzo dobrze wpływa na wyciszenie, przywrócenie równowagi psychicznej. Pilates pomaga umysłowi zapanować nad całym ciałem, doprowadzając do całkowitej harmonii organizmu.

stretching zajęcia oddechowe, rozluźniające i rozciągające przy relaksującej muzyce. Wykorzystuje się w nich proste asany z klasycznej jogi i elementy pilatesu. Wbrew pozorom stretching nie jest lekką formą fitnessu. Wykonując ćwiczenia, możemy być zaskoczeni narastającym poziomem zmęczenia. To zajęcia dla wszystkich, bez względu na wiek. Szczególnie polecane tym, którzy dużo czasu spędzają w jednej pozycji – np. siedząc przy komputerze albo pracując na stojąco.

tabata zawiera tradycyjne ćwiczenia aerobowe oraz interwały o dużej intensywności. Założeniem Tabaty jest zarówno  dotlenienie całego ciała jak i szybkie spalanie tkanki tłuszczowej. Zajęcia wpływają na poprawę sylwetki i zwiększenie wydolności organizmu.

trx kettlebell trening funkcjonalny podczas którego wykorzystuje się ciężar własnego ciała, taśmy podwieszane do sufitu oraz odważniki kettlebells. Skutecznie kształtuje sylwetkę i pomaga redukować tkankę tłuszczową. Ćwiczenia angażują dużo partii mięśniowych równocześnie. W większości ćwiczenia nie są skomplikowane, ale wymagają większego wysiłku. Zajęcia polecane zarówno kobietom jak i mężczyznom.

 

.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.