O hotelu

O hotelu

W odpowiedzi na Państwa oczekiwania i potrzeby stworzyliśmy połączenie relaksu z urozmaiconymi atrakcjami, jakie oferuje J&J Sport Center. Do dyspozycji Gości oddajemy komfortowo i nowocześnie urządzone pokoje w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo w cenie zakwaterowania oferujemy możliwość korzystania z kompleksu sportowego: basenu solankowego, jacuzzi, łaźni parowej, sauny fińskiej, siłowni, kortu do tenisa, wypożyczalni rowerów, pełnowymiarowych boisk do piłki nożnej, profesjonalnego olimpijskiego ringu bokserskiego.

 

...z myślą o potrzebach indywidualnych Gości

 

W ramach usług dodatkowych  odpłatnych oferujemy Naszym Gościom możliwość korzystania z zajęć zorganizowanych, które zrelaksują i dodadzą energii, m.in.: Aqua Aerobik, boks, zajęcia indywidualne z trenerem personalnym, zajęcia indywidualne z trenerem personalnym tenisa, lekcje pływania z instruktorem, porady w zakresie dietetyki, relaksacyjny masażJeśli wyrażą Państwo chęć korzystania z usług dodatkowych, ( tenis, trening personalny, masaż) należy dokonać rezerwacji w Recepcji hotelowej w dniu poprzedzającym wykorzystanie wybranej atrakcji.


UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ HOTEL JAK I CAŁY OBIEKT ZOSTAŁ DOSTOSOWANY DO WYTYCZNYCH MINISTERSTWA ROZWOJU ORAZ GIS W ZAKRESIE OGRANICZENIA ROZPOWSZECHNIANIA COVID-19.

BEZPIECZEŃSTWO KLIENTÓW JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZYM PRIORYTETEM,  DLATEGO SPEŁNIAMY WSZELKIE WYMOGI GIS, A NASZ PERSONEL ZOSTAŁ PRZESZKOLONY W POWYŻSZYM ZAKRESIE.


 

J&J Sport Center uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości "Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość", którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Firma otrzymała grant w wysokości: 126 000,00 PLN

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.