O hotelu

O hotelu

W odpowiedzi na Państwa oczekiwania i potrzeby stworzyliśmy połączenie relaksu z urozmaiconymi atrakcjami, jakie oferuje JJSportCenter. Do dyspozycji Gości oddajemy komfortowo i nowocześnie urządzone pokoje w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo w cenie zakwaterowania oferujemy możliwość korzystania z kompleksu sportowego: basenu solankowego, jacuzzi, łaźni parowej, sauny fińskiej, siłowni, kortu do tenisa, wypożyczalni rowerów, pełnowymiarowych boisk do piłki nożnej, profesjonalnego olimpijskiego ringu bokserskiego.

 

...z myślą o potrzebach indywidualnych Gości

 

W ramach usług dodatkowych  odpłatnych oferujemy Naszym Gościom możliwość korzystania z zajęć zorganizowanych, które zrelaksują i dodadzą energii, m.in.: Aqua Aerobik, boks, zajęcia indywidualne z trenerem personalnym, zajęcia indywidualne z trenerem personalnym tenisa, lekcje pływania z instruktorem, porady w zakresie dietetyki, relaksacyjny masażJeśli wyrażą Państwo chęć korzystania z usług dodatkowych, ( tenis, trening personalny, masaż) należy dokonać rezerwacji w Recepcji hotelowej w dniu poprzedzającym wykorzystanie wybranej atrakcji.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.