Sport

Boiska do piłki nożnej

Wszelkie parametry nawierzchni jak toczenie i odbicie piłki, przyczepność i elastyczność (potwierdzone końcowymi badaniami) dają poczucie gry na murawie naturalnej oraz spełniają wymogi stawiane sztucznej trawie przez FIFA. Właśnie takie cechy pozwalają młodemu piłkarzowi na odpowiedni rozwój umiejętności techniki gry, dbając równocześnie o prawidłowy rozwój jego organizmu, chroniąc stawy przed przeciążeniami. Występują one podczas gry na nierównych nawierzchniach o zbyt dużej przyczepności i twardości, jakie można spotkać na obecnych boiskach dla młodzieży. Przystępna cena wynajmu daje możliwość korzystania z idealnej nawierzchni szerokiemu gronu odbiorców, nie tylko zawodowcom.

 

Boisko pełnowymiarowe. Boisko piłkarskie o wymiarach (110m x 60m), oświetlone i pokryte trawą syntetyczną posiadającą atest FIFA oraz UEFA.Boisko posiada protokół odbioru boiska przez MZPN kwalifikujący do rozgrywek ligi okręgowej seniorów oraz grup młodzieżowych.

 

Boisko małe. Boisko o wymiarach „Orlika” (55m x 32m) pokryte trawą syntetyczną, oświetlone, w sezonie zimowym kryte halą pneumatyczną.

 

Boisko mini. Boisko piłkarskie o wymiarach (35m x 20m), oświetlone, pokryte trawą syntetyczną, w sezonie zimowym kryte halą pnemuatyczną.

 

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.